Poliüretan Boya Ve Vernikler

Poliüretan Boya Ve Vernikler

Poliüretan Boya Ve Vernikler

Poliüretan Boyalar

Yüksek nem içerikli bir ortamda bulunan toz ve tuzlu suyunun varlığı, trafoların ve elektrik endüstrisi ürünlerinin stabilitesini etkileyebilir. Bu sorun trafonun kapanmasına yol açar ve ağır koşullarda trafonun yerinden çıkmasına neden olabilir. Bu sorunu ortadan kaldırmak için, kolay temizleme özelliği bulunan poliüretan boyalar üretiyoruz. Poliüretan boyalar, yüksek sıcaklıklara dayanıklı ve darbe ve çizilmelere karşı koruyucu özelliklere sahiptir. Poliüretan boya ürünlerimiz, aşınma testiyle incelenen iyi UV dayanıklılığı ve mekanik sağlamlık özelliklerinde başarılı sonuçlar göstermiştir. Özel formülasyonla üretilmiş poliüretan boyalar Orhun Kimya tarafından boya sanayisinde güvenle kullanılmaktadır.

Orhun Kimya, onarım yapmak , elektrik santrali bileşenlerini yeniden kaplamak için uzman sanayi tipi poliüretan boya ürünleri üretiminde birçok farklı teknik kullanıyor. Poliüretan boyalar, trafo gibi önemli elektronik bileşenlerin boyanması veya onarılması için en ideal çözümdür. Dayanıklı yapısı, çizilmeye karşı koruyuculuğu ve teknik özellikleri poliüretan boyaların kalitesinde önemli bir yere sahiptir.

Poliüretan Vernikler

Poliüretan vernikler, elektrik motorlarının, trafoların ve endüktif bileşenlerin emprenye edilmesi için uygulanan yalıtım malzemesi grubuna aittir. Boya sanayi lideri Orhun Kimya olarak müşteri gereksinimlerine göre, hava kurumalı ve fırında kürlenen poliüreran vernikler üretiyoruz. Poliüretan vernik ürünlerimizde izolasyon, onarım çalışmaları için en iyi formülleri kullanıyoruz. Ayrıca poliüretan vernik ürünlerimizde ekstra dayanıklı ve çizilmez yapılı ürünler sunuyoruz.

Poliüretan vernikler elektrik motorlarınızın, jeneratörlerinizin ve trafolarınızın düzgün ve güvenilir bir şekilde çalışmasını sağlar. Çevrenin korunmasından (nem ve toz) ilave güce kadar, poliüretan vernikler uygun motor işlevini destekler ve motor sistemi arızasını önlemeye yardımcı olur.