Polyester Reçine

Polyester Reçine

Polyester Reçine

Polyester reçine sistemleri on yıllardır yaygın endüstriyel uygulamalar arasındadır. Elektrik ve elektronik endüstrisinde polyester reçineler, mükemmel mekanik ve elektriksel özellikler, termal dayanıklılık, kimyasal direnç ve kolay işlenebilirlik nedeniyle iyi bilinmektedir.

Endüstriyel ve otomotiv uygulamaları için motor ve jeneratörlerin geliştirilmesinde ortaya çıkan zorluklar, boyut küçültme, daha yüksek entegrasyon yoğunluğu, daha fazla güç çıkışı, daha yüksek güvenilirlik ve dayanıklılık, zorlu ortamlarda direnç ve gürültü azaltmadır. Bu problemlerin giderilmesi için de polyester reçine ürünleri en etkili çözümlerden biridir.

Polyester reçineler, sadece elektrik motoru izolasyonunda değil, birçok farklı endüstride tercih edilir. düğme tipi, döküm tipi polyester reçine bunun en güzel örneğidir diyebiliriz. Akrilik tipi polyester reçine, macun ve kaplama reçineleri birçok farklı kullanım alanına sahiptir.

Orhun Kimya, polyester reçine üretiminde müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak en etkili ve kullanışlı ürünleri üretir. Yurt içi ve yurt dışında polyester reçine satışı konusunda marka itibarını her gün arttıran firmamız, polyester reçine üretiminde bir numaralı üretici olma yolunda ilerlemektedir.

Polyester reçine ihtiyaçlarınız, ürün çeşitleri, fiyatlandırma ve tüm merak ettikleriniz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

ÜRÜN GRUPLARIMIZ

düğme tipi polyester reçine

Düğme Tipi Polyester Reçineler

smc bmc tipi polyester reçineler

SMC/BMC Tipi Polyester Reçineler

döküm tipi polyester reçineler

Döküm Tipi Polyester Reçineler

ctp elyaf tipi polyester reçineler

CTP Elyaf Tipi Polyester Reçineler

rtm soğuk pres polyester reçine

RTM Soğuk Pres Polyester Reçineler

akrilik tipi polyester reçineler

Akrilik Tipi Polyester Reçineler

macun ve kaplama reçineleri

Macun ve Kaplama Reçineleri